Preskočiť na obsah
Michal Pastirčik

Stavebníctvo

Michal Pastirčik

Výstavba obytných a neobytných budov

Obec
Malý Lipník
Od roku
2010
IČO
45 923 973

Michal Pastirčik

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
065 46 Malý Lipník
Na trhu od
3. novembra 2010
IČO
45 923 973
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Podnikanie v číslach

15
rokov na trhu
2010
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Michal Pastirčik

Michal Pastirčik – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Malý Lipník. Podniká od 3. novembra 2010.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania tvorí 14 položiek, napríklad uskutočňovanie stavieb a ich zmien, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Michal Pastirčik
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
45 923 973
Dátum vzniku
3. novembra 2010
Miesto podnikania
065 46 Malý Lipník
Živnostenský register
Okresný úrad Stará Ľubovňa, vložka č. 710-12198
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Michal Pastirčik zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva

  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Prenájom hnuteľných veci
  • Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
  • Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Michal Pastirčik?

Miesto podnikania je v obci 065 46 Malý Lipník.

Čím sa Michal Pastirčik zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva.

Aké je IČO – Michal Pastirčik?

IČO je 45 923 973.

Odkedy podniká Michal Pastirčik?

Podnikanie začalo 3. novembra 2010. Na trhu pôsobí 15 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Michal Pastirčik podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese michal-pastircik.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.